chalupy
Camping - Chalupy 6 Camping - Chalupy 6 Camping - Chalupy 6

Chałupy 6 - pole namiotowe

Zacznij swoją surferską przygodę z CH6!
Wystarczy, że przyjedziesz na Chałupy 6 i dołączysz do jednej z trzech szkółek wind/kitesurfingu (Easy Surf Center, Kite.pl lub Molo Surf). Utytułowani instruktorzy oraz wyspecjalizowana kadra zadbają o Twoją surferską metamorfozę

SPOT

Pole namiotowe Chałupy 6 położone jest na unikatowym Półwyspie Helskim, ok. 6 km od Władysławowa. Teren graniczy bezpośrednio z wodami Zatoki Puckiej – przez wielu uważanej za najlepszy spot do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Na plaży od strony morza znajdziesz wyjątkową, szeroką i nigdy nie zatłoczoną plażę, na której spędzisz z rodziną lub przyjaciółmi mnóstwo niezapomnianych chwil rzucając frisbee, grając w siatkówkę, surfując, pływając, budując piaskowe budowle lub po prostu opalając się.


NA TERENIE CHAŁUP 6

Nie samą plażą człowiek żyje!
… ale jeśli zamierzasz się na nią wybrać, o dobór odpowiedniej stylizacji zadba personel jednego z dwóch surf shopów – Go surf oraz Easy surf., w których asortymencie prócz kategorii life style (takich marek jak: Quiksilver, Roxy, DC, Dakine, O’neill) znajdziesz również hardware (Tabou, Gaastra, North Sails, Prolimit, Dakine).

O Twój pełny brzuch zadba kempingowy bar, którego potrawy zapewnią rozkosz podniebieniu, a jasne, śródziemnomorskie wnętrze umili Ci spędzony w nim czas.
Każdy kto preferuje przygotowywanie posiłków na własną rękę, znajdzie wszelkie potrzebne produkty w naszym sklepie spożywczym.

    Ponadto znajdziesz u nas:
  • przechowalnia dla dzieci z całodzienną opieką i zajęciami - Keiki-Spot
  • plac zabaw dla dzieci
  • bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi
  • mini siłownię na świeżym powietrzu
  • boisko do siatkówki
  • wypożyczalnie sprzętu wind/kite surfingowego
  • sąsiadującą z CH6 dróżkę rowerową

Bieżących informacji z życia CH6, zdjęć i zapowiedzi szukaj na: www.facebook.com/chalupy6

Go surf SHOP easy surf center easy surf shop kite.pl
 °C
sprawdź
szczegółową
prognozę
Chałupy 6 - pole namiotowe © 2012 - 2019 All rights reserved. Realizacja Pekades